خريد كپسول مكس من ۶۰ تايي جديد از داروخانه

نمونه جديد كپسول مكس من با بسته بندي ۶۰ تايي مشهور به maxman 2 ساخت آمريكا بسيار موثر و كار آمد داراي مجوز بهداشت و مجوز FDA آمريكا

كپسول مكس من | MAXMAN جديد ۶۰ عددي

نمونه جدبد ساخت آمريكا ارائه شده در پك ۶۰ عددي

افزايش دهنده سايز در طول و ضخامت

بزرگ كننده و كلفت كننده فوري

ايجاد نعوظ ماندگار با سختي بالا

ايجاد تاخير در انزال

كپسول مكس من در داروخانه

مكس من يك برند كاملا شناخته شده در سطح جهان و البته معروف در ايران مي باشد. به تازگي محصولي جديد از اين كمپاني معرفي شده كه كاركردي كاملا متفاوت از محصولات قبلي مكس من دارد، اين محصول ويژه افزايش سايز آلت بوده و در ساخت آن از چندين تركيب گياهي مختلف استفاده شده و بر اساس ادعاي كمپاني سازنده از هيچگونه مواد شيميايي در توليد اين قرص ها استفاده نشده است.

قرص مكس من ۶۰ عددي به عنوان يك مكمل گياهي شناخته مي شود كه داراي اثرات مثبتي براي برقراري يك رابطه جنسي مطلوب و باكيفيت براي آقايان مي باشد. اين قرص مي تواند افزايش جريان خون را در آلت تناسلي مردانه ايجاد كند و سبب سفتي آلت تناسلي شود. در واقع با استفاده مناسب از اين قرص كه براي آقايان طراحي شده است قدرت جسماني به اندازه زيادي بيشتر شده و زمان نزديكي نيز افزايش پيدا مي كند. يكي از موارد مهمي كه در مصرف قرص مكس من مورد توجه مي باشد اين است كه از انزال زودرس جلوگيري مي كند و نعوظ را به كامل ترين شكل ممكن براي آقايان به وجود خواهد آورد.

 

 

قيمت مكس من ويويد :250000 تومان

بند انداز برقي صورت و بدن بانوان جديد با گارانتي شركتي يك ساله

 

قيمت مكس من 60 عددي :180000 تومان

بند انداز برقي صورت و بدن بانوان جديد با گارانتي شركتي يك ساله

 

براي خريد ميتوانيد از طريق فرم پايين صفحه اقدام به ثبت سفارش نماييد

كپسول مكس من 60 عددي

كپسول مكس من ۶۰ تايي چيست؟

مكس من ۲ يك محصول كاملا گياهي و طبيعي است كه جهت افزايش سايز آلت مردانه ساخته شده است كه به عنوان يك محصول با تاثيرات چندگانه مطرح است. اين محصول تنها يك قرص بزرگ كننده نيست بلكه علاوه بر تاثير در افزايش سايز امكان بازيابي توان جنسي مخصوصا براي افراد ميان سال را به همراه دارد. اين محصول زمان انزال را در مردان بالا برده و از قويترين قرص هاي تاخيري به حساب مي آيد. مكس من با افزايش سختي آلت و ايجاد نعوظ كامل لذت رابطه را براي طرفين بالا مي برد و رضايت شريك جنسي را نيز به همراه دارد.

قيمت محصول اصل : ۱8۰۰۰۰ تومان

براي خريد ميتوانيد از طريق فرم پايين صفحه اقدام به ثبت سفارش نماييد

قرص مكس من 60 تايي

عملكرد و تاثيرات كپسول مكس من ۶۰ عددي :

عملكرد اين قرص به اين صورت است كه با افزايش ميزان خون پذيري بافت اسفنجي آلت مي تواند حجم كلي آلت را تا ۲۵ درصد سايز اوليه بالا برده و بر سفتي آلت در حالت نعوظ بيافزايد. از تاثيرات اين محصول نيز مي توان موارد زير را نام برد:

افزايش دهنده سايز كلي آلت

ايجاد و حفظ نعوظ در مردان

ايجاد تاخير در انزال

ايجاد حس جواني و اعتماد به نفس

افزايش لذت رابطه برا طرفين

اين محصول در بسته بندي اورجينال به همراه بروشور كامل محصول ارائه مي شود.

يكي از مزاياي مهم اين دارو اين است كه تاثير آن به صورت دائمي و طولاني مدت ماندگار است. از نكات مهم ديگر كه در مصرف قرص مكس من وجود دارد اين است كه حالت شق پذيري آلت تناسلي را تقويت كرده و اين سفتي تا زمان برقراري رابطه جنسي به صورتي مطلوب باقي مي ماند. اين محصول گياهي با توجه به فيزيولوژي بدن افراد قابل مصرف است و  تمايلات شخصي فرد را تغيير مي دهد و آنها را به شكلي بهينه جهت برقراري يك رابطه جنسي مطلوب تر هدايت مي كند. يكي از موارد استفاده اين دارو براي افرادي است كه مشكل نعوظ دارند و با مصرف اين قرص كه سبب بيشتر شدن گردش خون در بافت هاي اسفنجي ناحيه تناسلي مي شود مي توانيد مشكلات مربوط به نعوظ را كاملا حل شده مشاهده كنيد.

اثرات فوري كه براي حجم دهي به بافت هاي آلت تناسلي با مصرف اين قرص به وجود مي آيد به عنوان يكي از مزاياي مثبت اين محصول بي نظير در نظر گرفته مي شود.

يكي ديگر از موارد مثبتي كه براي اين قرص وجود دارد افزايش توان جسمي است به ميزاني كه فرد بتواند نيازهاي بدن را براي اين كه انرژي از دست رفته خود را بازيابد. اين كپسول گياهي كاملا بهداشتي و ايمن توليد مي شود و براي افرادي كه به لحاظ جسماني سالم هستند هيچ مشكلي در بر نخواهد داشت.

مكس من داروخانه

تشخيص قرص مكس من اصل :

قرص هاي مكس من اصلي را ميتوانيد از طريق هولوگرام پلمپ محصول تشخيص دهيد. اين هولوگرام ليزري بوده و قابل جعل نيست.

همچنين قرص هاي اصلي ساخت آمريكا و داراي باركد آمريكا مي باشد كه با وارد نمودن اين باركد در سايت اصلي سازنده از اصالت اين محصول اطمينان حاصل نماييد.

و البته ذكر اين نكته هم ضروري است كه مرجع خريد ، خود ميتواند گوياي ميزان اصالت كالا باشد و داروخانه اينترنتي سبحان به عنوان يك سايت معتبر در زمينه فروش محصولات دارويي ميتواند ضمانت كالاي ارسالي خود را تضمين نمايد.

قيمت محصول اصل : ۱8۰۰۰۰ تومان

 

قيمت مكس من ويويد :250000 تومان

بند انداز برقي صورت و بدن بانوان جديد با گارانتي شركتي يك ساله

 

قيمت مكس من 60 عددي :180000 تومان

بند انداز برقي صورت و بدن بانوان جديد با گارانتي شركتي يك ساله

 

براي خريد ميتوانيد از طريق فرم پايين صفحه اقدام به ثبت سفارش نماييد

نحوه مصرف كپسول مكس من ۶۰ عددي :

دوز مصرف اين دارو براي ايجاد بهترين عملكرد با توجه به فيزيك بدني افراد مي تواند متفاوت باشد اما به صورت معمول پيشنهاد مي شود روزانه دو عدد قرص به صورت صبح و شب همراه با غذا ميل شود.

لازم به ذكر است كه مانند هر داروي ديگر به همراه آب كافي مصرف نموده و كپسول ها را به صورت كامل بلعيده و از جويدن آن ها خود داري نماييد.

اختلال دارويي:

فعلا هيچگونه اختلال دارويي براي اين قرص ها ذكر نشده است.

اين داروي كارآمد داراي مجوز بهداشت بوده و مجوز FDA آمريكا را نيز به لحاظ ايمن بودن و سلامتي براي مصرف كننده خواهد داشت.

كپسول مكس من

قيمت محصول اصل آمريكا : ۱۵۰۰۰۰ تومان